Prominent & Leading Manufacturer from Ahmedabad, we offer gi octagonal pole.
₹ 7000 / Piece Get Latest Price
| Pole Height | 11 m |
| Height | 25 m |
| Top Across Flats | 90 mm |
| Bottom Across Flats | 155 mm |
| Material | Galvanized Iron (GI) |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Yamuna Renewable Energy |
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Pole Height | 12 m |
| Height | >12 M |
| Top Across Flats | 90 mm |
| Bottom Across Flats | 200 mm |
| IP Rating | IP 65 |
| Country of Origin | Made in India |
Haresh Ramani (Partner)
Yamuna Renewable Energy
1 Near Sadhana Society, On Khari Cut Canal, Gopal Chowk Umiya Nagar Thakkar Nagar Road New Naroda
Ahmedabad - 382346, Gujarat, India