Manufacturer of a wide range of products which include led garden light.
₹ 7000 / Piece Get Latest Price
| Fixture Type | Flood Light |
| Material | FRP |
| Power Rating | 24 W |
| Color Temperature | 6000 K |
| IP Rating | IP 65 |
| Input Voltage | 220 V, 240V |
| Body Material | Aluminium |
| Brand | Yamuna |
| Lighting Color | Warm White, Natural White, Cold White |
| Lighting Type | Led |
| Country of Origin | Made in India |
Haresh Ramani (Partner)
Yamuna Renewable Energy
1 Near Sadhana Society, On Khari Cut Canal, Gopal Chowk Umiya Nagar Thakkar Nagar Road New Naroda
Ahmedabad - 382346, Gujarat, India